Brown Swiss Webinar

22-01-26 Niet gecategoriseerd

Op maandag 2, 9 en 16 februari organiseert de Europese Brown Swiss Federatie een 3 tal Brown Swiss webinars. Deze beginnen om 20.00 uur en elke avond zullen enkele bekende Brown Swiss fokkers hun bedrijf digitaal openstellen en hun ervaringen met Brown Swiss delen.

De taal varieert per webinar, maar er zal een live vertalingstool te gebruiken zijn
Op 2 februari zullen 3 fokkers uit Oostenrijk, Duitsland en Zwitserland hun verhaal doen (Duitstalig)
Op 9 februari stellen een bedrijf uit Frankrijk en Quebec hun bedrijven voor (Franstalig)
Op 16 februari zijn 2 fokkers uit Zwitserland en Italie aan de beurt. (Italiaans gesproken)

Enkele van de bedrijven die zich presenteren:

Georgen Martin Tost (Tirol, Oostenrijk)
Biologisch bedrijf op 1.300 meter boven zeeniveau met 72 Brown Swiss koeien. Er wordt geen silage gevoerd en gemolken met een robot. Productie bedraagt 8.044 kg met 3,91 5 vet en 3,53 % eiwit.

Dave Rousseau en Josée Charron – Brown Heaven Farm (Québec, Canada)
Een mooie inkijk opo een van de top Brown Swiss bedrijven van Canada. brown Heaven herbergt 37 melkkoeien met gemiddeld 10.880 kg melk met 4,85 % vet en 3,71 % eiwit. Ze zijn regelmatige deelnemers aan de World Dairy Expo in Madison met geweldige resultaten als Brown Heaven Glenn Fantasy EX97 WDE Algemeen kampioene 2015 en 2016. Afgelopen jaren was BH French Kiss een van hun succesvolle dieren.

Danilo Taddei & Familie (Leontica, Kanton Tessin, Zwitserland)
Veestapel met 30 Brown-Swiss koeien met een gemiddelde productie van 10.963 kg 3,90 % vet en 3,58 5 eiwit. Het bedrijf is bekend om vele showsuccessen als Damien Assmira en Salomon Darline.

Voor de bijeenkomsten hoeft u niet van te voren aan te melden.

Hier vindt u de link naar de zoommeeting van 2 februari

Hier vindt u de link naar zoommeeting van 9 februari

Hier vindt u de link naar de zoommeeting van 16 februari